Vaše výhody s VIRTOU

VIRTA je tu pre Vás

VIRTA je zacielená na úžitok

VIRTA je tu už 22 rokov

 

Späť

ssm

Niektoré vzdelávacie spoločnosti sa zamerali na Soft Skills, niektoré na Hard Skills. Niektoré sa špecializujú na veľké organizácie, niektoré len na určitý segment. Aj my sme sa hľadali.

Našli sme sa až pri systematizácii vzdelávania. Našou špecializáciou je spôsobilosť. Výrobný proces vyžaduje aby niekto niečo vykonal. A musí to vedieť. Musí byť spôsobilý. Práve zabezpečenie nadobúdania spôsobilostí v procesoch je naša špecializácia.

Aj u Vás sú spôsobilosti nevyhnutné. A my sme tu pre Vás.

Nahor

ffu

Je ťažké merať hodnotu vzdelávania, ak sa nedá merať jej výsledok. Ak je však predmetom vzdelávania úkon v procese, je to výrazne ľahšie.

Veľmi dobre vieme, aké náročné je udržať ekonomiku spoločnosti v zdravej kondícii. Aj pre nás má ekonomický efekt hlavne dlhodobá spolupráca. Ak chceme byť súčasťou Vašej činnosti, musíme Vám priniesť úžitok, ktorý má zmysel zaradiť medzi kľúčové služby.

Preto je pre nás úžitok pre zákazníka kľúčový.

Nahor

ppi

VIRTA má za sebou príbeh, ktorý jej dáva zázemie a možnosť pozerať sa vpred. Prejdite si našu históriu a rozhodnite sa, či chcete byť jej súčasťou.


Pozrieť na prezi.com

Nahor

[wp-tiles post_type=“post“ orderby=“date“ order=“DESC“ posts_per_page=“auto“ category=“info-clanky“ tag=““ tax_operator=“IN“ offset=“0″ post_status=“publish“ ignore_sticky_posts=“false“ exclude_current_post=“true“]

Späť